TCMB Lisanslı

Fatura Ödeme Kuruluşu

Temsilci Girişi

Hizmetlerimiz

Taksitli Pos Cihazı

FATURAKOM POS CİHAZI İLE FATURALARINIZI ÖDEYEBİLİRSİNİZ

Shape One Shape Two Shape Three Shape Four Shape Five

Kartlı Su Dolum Cihazı

FATURAKOM KARTLI SU DOLUM CİHAZLARI İLE GÜVENLİ ŞEKİLDE SU DOLUM İŞLEMLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ

Shape One Shape Two Shape Three Shape Four Shape Five

Sanal Pos Servis Sağlayıcılığı

Çok Yakında..

Shape One Shape Two Shape Three Shape Four Shape Five

Fatura Ödeme

Telekomüniskasyon, Elektrik, Su, Doğalgaz, Vergi ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz

Shape One Shape Two Shape Three Shape Four Shape Five

Otomatik Bakiye Onayı

Gönderdiğiniz bakiyeler beklemeden 24 saat içinde otomatik onaylanmaktadır

Shape One Shape Two Shape Three Shape Four Shape Five

Faturakom Ödeme Hizmetleri A.Ş

2005 yılından itibaren iletisim teknolojileri alanında faaliyet gösteren, bireysel müşteriden kurumsal müşteriye kadar uzanan, tüketici yelpazesinin tamamında tecrübeye sahip, gücünü sektör değişimine anında uyum sağlamaktan ve güvenilir olmaktan alan firmayız. Firmamız; 6493 sayılı kanun kapsamında, BDDK’nın 05.04.2016 tarih ve 6823 sayılı kararı ile Ödeme Kuruluşu Lisansını almıştır.

Neler Yaptık?

Siz değerli temsilcilerimizle beraber hergün daha da büyüyor ve gelişiyoruz.

17

YILIN ÜZERİNDE DENEYİM

4,000

ÜZERİNDE KAYITLI TEMSİLCİ

225

ÜZERİNDE AKTİF KURUM

1,500,000

ÜZERİNDE FATURA ÖDEMESİ

TÜRKİYE'NİN EN GÜVENİLİR ÖDEME KURULUŞU

ÖDEME HİZMETLERİMİZ

Elektrik

Su

Doğal Gaz

GSM

Vergi Ödemeleri

Fatura Durum Sorgulama

Faturanızın durumunu kolayca sorgulayabilirsiniz.

MUTLU TEMSİLCİLERİMİZ

Temsilcilerimizden Yorumlar

Hizmet verdiğimiz temsilcilerimizden bazılarının, bizi mutlu eden görüşleri...

Faturakom her zaman güvenilir, hızlı, sorunsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma. Gelişmeleri takip edip, sürekli kendini geliştiren ve bunları biz kullanıcılarına hızlı bir şekilde aktaran ayrıca her türlü teknik desteği kısa sürede veren bir kuruluştur. Sektörde başarılı olmak isteyenler için kesinlikle doğru tercih Faturakom olmalıdır.

ÖZGÜR GÜRSU

BOZBURUN BİLGİSAYAR / MUĞLA

Merhaba, Faturakom ile uzun süredir çalışıyoruz gerek yenilenen arayüzü, gerekse müşteri temsilcilerinin vermiş olduğu destek işimizi kolaylaştırıyor. Hizmet verdiğimiz sürece Faturakomdan vazgeçeceğimizi düşünmüyorum.

M.SERCAN BABACAN

BURSA

Yaklaşık 7 yıllık Faturakom Ödeme Hizmetlerinin temsilcisi olarak diyebilirim ki; önce güven.. sonrası hizmet.. aslında işin özü sadece bu iki kavramda yatıyor. Teşekkürler FATURAKOM..

MUSTAFA TUTAL

MYCELL İLETİŞİM / ANTALYA

Faturakom ile internet reklamları sayesinde tanıştım çalışmaya başlayalı yaklaşık 1 ay oldu öncelikle temsilciler ile ilgilenen arkadaşlardan memmuniyetimi dile getirmek isterim ilgili alakalılar ve ne zaman arasam ulaşabiliyorum,faturaların ödenme hızı mükemmel iş böyle olunca da uzun soluklu bir iş birliğine başladığımı anladım umarım bu şekilde devam ederiz Teşekkürler Faturakom..

LEVENT ARSLANCA

TARSUS / MERSİN

2005 yılında başladığım fatura ödeme sektöründe birçok hayal kırıklığı yaşadım. Bu işi bırakmaya karar vermiştim ki 2015 yılında Faturakom ile tanıştık. Çalışmaya başladık faturalar inanılamaz derecede hızlı ödeniyordu.Ödenmişe dönmüş faturaları teker teker sorguluyordum borcu yok yanıtı aldığımda mutluluktan uçuyordum. İlerleyen süreçte ödenmişleri kontrol etmeyi bıraktım çünkü gsm faturalarında müşteri dükkandan çıkmadan ödeme mesajı geliyordu. Mesleğimi daha da çok sevmeye başladım çünkü Faturakom vardı.O gün bu gün Faturakom ile güvenli bir şekilde fatura ödemesi yapıyorum.

MUSTAFA YARDIM

BORDO MAVİ TELEKOM / TRABZON

Kırıkkale'de 20 yıldır Türk Telekom temsilcisi olarak hizmet vermekteyim. 3 yıldır Faturakom Ödeme Hizmetleri ile fatura tahsilatı yapmaktayım. Bu zaman içerisinde gerek fatura ödemelerinde, gerek teknik konularda aldığım hizmetten, bizlere karşı yaklaşımlarından ve tecrübeli ekiplerinden son derece memnunum.

AYFER KANMAZ

1 NOLU TELEKOM BAYİ / KIRIKKALE

2017 yılından beri Faturakom Ödeme Hizmetlerinin temsilciliğini yapmaktayım. Bu güne kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım,güvenli ve sorunsuz ödeme yaptıkları için benim de temsilci olarak müşteriye karşı hem güvenilirliğim hem de potansiyelim arttı. Kendilerine çok teşekkür ederim.

MİNE BULUT

ÖZDEMİR TELEKOM / ANKARA

FATURAKOM'la yıllardır çalışmaktayım. İyi tasarlanmış ve oldukça iyi bir sisteme sahipler. Ben ve müşterilerim bu sistemden oldukça memnunuz.Yazılımlarından ve teknik desteklerinden çok memnunum. Her şey için teşekkür ederim.

SEVİM BALCI

BALCILAR İLETİŞİM / TRABZON

Faturakom ile 2015 7. ayından bu yana çalışmaktayım. Şu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım hizmet anlamında da diğer firmalardan kat kat iyiler, güler yüzlü hizmet ,kaliteli hizmet.. Teşekkür ederiz

EMRAH ŞEYDA

İNFO BİLGİSAYAR / ANKARA