BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Faturakom Ödeme Hizmetleri A.Ş., 27 Haziran 2013 tarihli 6493 sayılı ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI hakkındaki kanun ve ilgili kanunun; 27 Haziran 2014 tarihli Yönetmelik ve Tebliğ kapsamında, faaliyet göstermek adına 15.06.2015 tarihinde kurulmuş, 05.04.2016 tarihinde faaliyet iznini almıştır.

Faturakom Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi olarak birinci amacımız kaliteden ödün vermeden son noktaya kadar hizmetlerimizi devam ettirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Öncelikli hedefimiz birimlerimizde olabildiğince yaratıcı, değişik alternatifler kullanmak,dinamik performanslar sunmak, titiz bir ekip çalışması ile temsilcilerimize en iyisini sunmaktır.


'ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI HAKKINDA KANUN' incelemek için tıklayın.

Tarihçe

2005

İletişim Teknolojileri İlk olarak 2005 yılında iletişim teknolojileri alanında faaliyet göstermiştir. Müşteri odaklı, tüketici yelpazesinin tamamında tecrübeye sahip bir firma olarak başlamıştır.

2015

Faturakom Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi
Değişen günümüz koşullarında müşterilerine en doğru ve ekonomik hizmeti vermek için müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı, teknolojik alt yapısı ve global partnerleri ile firmamız 2015 yılından itibaren FATURAKOM ÖDEME HİZMETLERİ AŞ. Ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

2016

Lisans Onayımız
BDDK tarafından Faturakom Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun 14 üncü maddesinin birinci fıkrası ile 15 inci maddesinin birinci fıkrası çerçevesinde ödeme kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni verilmiştir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Hızlı, girişimci, yenilikçi ve güvenilir yapısıyla tahsilat ve ödeme sistemleri sektöründe öncü olmak

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve etik kodları ile kurumlara ve bireylere, ileri teknolojik altyapımızla kaliteli hizmet sunmak.

Değerlerimiz

  • Girişimci
  • Yenilikçi
  • Müşteri memnuniyetine odaklı
  • Kaliteli hizmet anlayışlı
  • Hızlı ve Etkin
  • Değişime açık